Diskusní fórum

Datum 21.09.2010

Vložil R.V

Titulek Re: web

Odpovědět

Připravit takovů svadbu to je zátěž. Chychy

Datum 22.09.2010

Vložil martin

Titulek Re: Re: web

Odpovědět

Jakou svatbu?

Datum 03.09.2010

Vložil Mike51

Titulek Rozpisy

Odpovědět

Geniální nápad mates. přehledné jednoduché kdykoliv použitelné prostě geniální.

Datum 29.08.2010

Vložil Mike51

Titulek Ještě jedna připomínka

Odpovědět

Martes chtělo by to již takve středu vyvěsit víkendové zápasy dnes chci jít na dorost i muže a nakonec jsem se stavil radši u hřiště abych zjistil s kým a kdy se hraje . Díkes

Datum 30.08.2010

Vložil PK

Titulek Re: Ještě jedna připomínka

Odpovědět

JJ chtělo by to někam umístit rozpis zápasů.

Datum 31.08.2010

Vložil martin

Titulek Re: Re: Ještě jedna připomínka

Odpovědět

OK, zapracuju na tom a nějakou formu rozpisu sem umístím. Díky za podnět pánové :-)

Datum 31.08.2010

Vložil martin

Titulek Re: Ještě jedna připomínka

Odpovědět

dobře, budu se snažit dávat info o nadcházejících zápasech dostatečně dopředu.

Datum 20.08.2010

Vložil webmaster

Titulek diskuze o nových míčích

Odpovědět

Čekal jsem jestli bude na dotaz ohledně nových míčů reagovat nějaká kompetentní osoba (předseda TJ nebo FO). Zkusím jim tedy Váš dotaz osobně předat a zjistit jak se věci mají, popř. je požádat o odpověď na naše stránky.

Datum 26.08.2010

Vložil předseda TJ

Titulek Re: diskuze o nových míčích

Odpovědět

Když už se do této diskuse vložil i webmaster , tak tedy budu anonymního "uježdana jako cip " informovat. Všechna naše mužstva mají dostatek ,jak tréninkových ,tak i hracích míčů. "A" mužstvo dříve hrací míče "Select " si převedlo na tréninkové a dostalo jako i dorost po čtyřech nových hracích míčích "Umro dynamis ". Stejné nové míče dostala i družstva přípravek.
"Úježdan jako cip " se může v neděli stavit za mnou a já mu ukážu jednu naši skříň,at si udělá trochu představu o realitě.
Finanční prostředky získané za trénování cizích mužstev byly, jsou a budou použity vždy na akce nebo vybavení dle rozhodnutí hlavního výboru TJ. Věřím , že takto vysvětlení stačí.

Datum 19.08.2010

Vložil golias

Titulek mice

Odpovědět

https://www.sportfotbal.cz/slevy/mice/9548-fotbalovy-mic-select-brillant-jupiler-4x-a-vice-kusu/

V případě dalších dotazů můžete použít níže uvedený formulář, kde se můžete cokoliv dotázat webmastera pomocí e-mailu.

Kontaktujte nás